zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
Szczęśliwy numerek na dziś:

18


Kartka z kalendarza


19 lipca



Dziś są imieniny: Wincentego, Wodzislawa, Marcina wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
ECDL
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
Sukcesy uczniów archiwum

 


 2011/2012

 


Turniej o Puchar JM Rektora UMCS - TENIS STOŁOWY


 

I MIEJSCE - Kinga Jabłońska z klasy II el
III MIEJSCE - Kamila Kulbaka z klasy II ap
I MIEJSCE - Adrian Łagoźny z klasy II bl

 


16 marca w ramach Dni Otwartych UMCS odbył się Turniej o Puchar JM Rektora UMCS. Wśród dyscyplin, w których toczyła się rywalizacja był także tenis stołowy. Nasza reprezentacja zanotowała kolejny świetny występ.


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS na PREZENTACJĘ o życiu i twórczości Czesława Miłosza


III MIEJSCE - Kinga Brzoskowska z klasy II ap


 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Konkursie na prezentację multimedialną poświęconą życiu i twórczości Czesława Miłosza. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów w Lublinie.
Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 24 lutego 2012 roku w Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej.

 


LICEALIADA finał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców.


 

ZŁOTY MEDAL - drużyna:Michalak Mateusz - kl. II bt,Misiewicz Maciej - kl. III al, Kursa Rafał - kl. III bl, Augustyniak Łukasz - kl. IV et, Czarnota Bartłomiej - kl. IV et, Mierzwa Paweł - kl. III bl, Gil Marcin - kl. III al, Parada Michał - kl. II al, Grum Marcin - kl. III ct, Błaszczak Jakub - kl. II bl, Kostrzewa Mikołaj - kl. II bl

 


Dnia 28 lutego w Miejskiej Hali Sportowej MOSiR w Chełmie odbył się finał wojewódzki Licealiady w halowej piłce nożnej chłopców.
Wyniki Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców przedstawiają się następująco:
1 miejsce Lublin - ZS nr 1
2 miejsce Lubartów - ZS Lubartów
3 miejsce Biłgoraj - ZS Biłgoraj
4 miejsce Włodawa
5 i 6 miejsce Tomaszów i Łuków
Opiekunem naszej drużyny jest Robert Podlecki.

 


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt."STOP dla raka jelita grubego"


III MIEJSCE - Ewa Dudziak z klasy II el


 

Konkurs został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Mam Haka na Raka" przez Zespół Szkół nr 5 im.Jana Pawła II w Lublinie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 24.02.2012r. w auli Zespołu Szkół nr 5.

 


LICEALIADA w Drużynowym Tenisie Stołowym - etap wojewódzki


 

ZŁOTY MEDAL - Kinga Jabłońska, Kamila Kulbaka, Patrycja Pasicka – rez., Aneta Chodon – rez. i Wioleta Kochańska – rez.


w rozgrywkach rozegranych 23 lutego 2012, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu, sięgnęły po kolejny w tym roku szkolnym złoty medal. Po wygranych z drużynami: ZS nr 2 Ryki, I LO Łuków oraz I LO Ryki nasza szkolna ekipa wywalczyła tytuł mistrzowski i prawo reprezentowania województwa w zawodach ogólnopolskich.


II MIEJSCE - Adrian Łagoźny, Adam Świrgoń i Paweł Michalec


 

Drużyna w składzie Adrian Łagoźny, Adam Świrgoń i Paweł Michalec zajmujęła II miejsce i uzyskała awans do zawodów szczebla centralnego. W rozgrywkach chłopców uczestniczyło 12 drużyn. Droga do srebrnego medalu naszych chłopaków wyglądała następująco: zwycięstwa z ZS nr 4 Tomaszów Lubelski i RCEZ Biłgoraj oraz porażka w finale z ZSP nr 3 Zamość.
Opiekunem obydwu drużyn jest Piotr Nizioł.


LICEALIADA - rozgrywki drużynowe


ZŁOTY MEDAL Adrian Łagoźny (II bl), Adam Świrgoń (II bl) i Paweł Michalec (III bt).


 

15 II 2012 w zakończonych rozgrywkach drużynowych w ramach Licealiady powiększyli nasz tegoroczny dorobek medalowy o kolejne dwa „złota” i okazałe puchary!!! Broniąca mistrzowskiego tytułu drużyna w pierwszej rundzie miała wolny los, w drugiej rundzie zmierzyliśmy się z II LO, w trzeciej z III LO, w czwartej z IV LO a w piątej (finał) … oczywiście z V LO. Wśród 20 ekip,
wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem „Podwalaków”.


ZŁOTY MEDAL Kinga Jabłońska (II el), Kamila Kulbaka (II ap), Aneta Chodon (I bl), Wioleta Kochańska (I bl) oraz Patrycja Pasicka (I bt).


 

20 II 2012 przystąpiły do rywalizacji i wśród 13 drużyn bezapelacyjnie okazały się najlepsze. W kolejnych rundach odprawiały z kwitkiem ekipy: IX LO, XIII LO, V LO oraz PLO im. I. Paderewskiego.


Kinga Jabłońska oprócz sukcesów w sporcie szkolnym osiąga także znakomite wyniki jako zawodniczka KTS Sygnał Lublin. W rozegranych w Radzyniu Podlaskim 18 II 2012 r. Mistrzostwach Województwa Seniorów, Kinga zdobyła 3 medale: 2 złote (gra pojedyncza i podwójna) oraz srebrny w grze mieszanej.

 


XII LUBELSKI FESTIWAL HERBERTOWSKI - szkolne eliminacje


 


I MIEJSCE: Agata Kowalska z klasy I fl, II MIEJSCE: Patrycja Paśnik z klasy I bl, III MIEJSCE Aneta Mirosław z klasy I el,


zwyciężyły w szkolnych eliminacjach XII Lubelskiego Festiwalu Herbertowskiego „Miłość w poezji i epistolografii Zbigniewa Herberta” . Wyróżnienie otrzymała Marlena Wołowska z klasy II bt
Inf. A. Golik


II Powiatowy KONKURS WIEDZY o SAMORZĄDZIE TERYTORIALNYM


w Europie sztuka i tradycja" - konkurs o zasięgu europejskim
M. Janiec - tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego
im. T. Chrościelewskiego
K. Filipiak - tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im T. Chrościelewskiego
P. Nowosielska - tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego
im. T. Chrościelewskiego
M. Jakubczak - III miejsce w etapie rejonowym XV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.
W. Małachwiejczyk - I miejsce w etapie rejonowym XV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

 


 

2005/2006

Jarosław Majewski - finalista etapu centralnego Olimpiady Prawa Człowieka,
Adrian Berej - laureat etapu rejonowego Konkursu Historycznego "Losy oręża i żołnierza polskiego",
Magdalena Mitura - I miejsce w konkursie Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy,
Marcin Struski - I miejsce w wojewódzkim konkursie Origami,
Elżbieta Kaczmarczyk - II miejsce w województwie w konkursie recytatorskim Poezji niepodległościowej i żołnierskiej

 


 

2004/2005

 

Łukasz Woźniak - laureat - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Jakub Adamek - finalista - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Natalia Pietrzyk - finalistka - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Magdalena Mitura - laureatka - Konkurs "Ojczyzna - kiedy myślę - wówczas wrażam siebie...-"
Daniel Jaroszewski - finalista - Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Magdalena Mitura - laureatka - Konkurs "Przedsiębiorczy Uczeń na Rynku Pracy"
Przemysław Ciuraj - laureat - Konkurs "Przedsiębiorczy Uczeń na Rynku Pracy"

 


 

2003/2004

 

Dariusz Woliński - finalista - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Rafał Kusiak - finalista - Konkurs Polska w NATO
Rafał Boryga - finalista - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
Mariusz Filipiak - finalista - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Zespół: D. Woliński, Ł. Woźniak, J. Sęk, B. Terlecka, K. Postój - finaliści - Konkurs "Zostań Negocjatorem"
Zespół: M. Słowikowski, Ł. Urban, R. Górnik, R. Wójcik, P. Mazurek, A. Dudkowska - finaliści - Konkurs www Pulipower na Stronę Internetową w Języku Angielskim

 


 

2002/2003

 

Emilia Wójcik - laureatka I miejsce - Konkurs "Przedsiębiorczy Uczeń na Rynku Pracy"
Rafał Kusiak - laureat - Konkurs "Przedsiębiorczy Uczeń na Rynku Pracy"
Wiktor Bieliński - laureat - VII Turniej Wiedzy i Umiejętności handlowo-menedżerskich
Beata Tarlecka - finalistka - VII Turniej Wiedzy i Umiejętności handlowo-menedżerskich
Zespół: Wiktor Bieliński, Łukasz Woźniak, Beata Tarlecka, Dariusz Woliński- finaliści - Konkurs "Zostań Negocjatorem"
Natalia Pietrzyk - finalistka - Konkurs Norwidowski
Marek Chabros - finalista - Losy Żołnierza i Oręża Polskiego
Zespół: Andrzej Szkuat, Arkadiusz Kuźma - laureat II miejsce- konkurs na stronę www "Zachować Toronto"

 


 

2001/2002

Bożena Pielach - finalistka - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Łukasz Maron - finalista - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Jagoda Najda - finalistka - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

 

 


 

2000/2001

 

Agnieszka Nowak - laureatka - XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Anna Stasiak - finalistka-XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Artur Klej - finalista- XVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Gabriela Majewska - finalistka- Turniej o Najlepszego Ucznia w Zawodzie Sprzedawca
Monika Górska- finalistka - Turniej o Najlepszego Ucznia w Zawodzie Sprzedawca
Anna Stasiak - finalistka- Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Grzegorz Watrakiewicz - finalista - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

 


 

1999/2000

Iwona Krzykała-finalistka - Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Katarzyna Urbańska-finalistka - Turniej o Najlepszego Ucznia w Zawodzie Sprzedawca