Sukcesy sportowe szkoły archiwum - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
Szczęśliwy numerek na dziś:

23


Kartka z kalendarza


17 sierpnia



Dziś są imieniny: Zanny, Mirona, Jacka wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
ECDL
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
Sukcesy sportowe szkoły archiwum

Rok 2001/2002

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w punktacji drużynowej Szkół Średnich w Wojewódzkich Jesiennych Biegach Przełajowych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty i "Targu pod Zamkiem"
  • II miejsce w II Olimpiadzie Sportowej i Prezentacji Szkół Zawodowych- punktacja generalna szkół w kategorii dziewcząt
  • II miejsce Huberta Kulińskiego w Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w Biegach Ulicznych i Przełajowych w kategorii chłopców


Rok 2002/2003

  • I miejsce Huberta Kulińskiego w Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w Biegach Ulicznych i Przełajowych w kategorii chłopców
  • I miejsce Huberta Kulińskiego w Ogólnopolskich Biegach Uliczno – Przełajowych o Błękitną Wstęgę Wisły Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół  Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w halowej piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w klasyfikacji drużynowej Szkół Ponadgimnazjalnych w XI Ogólnopolskich Biegach Ekologicznych "Urszulin 2003"
  • III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
  • III miejsce Klasyfikacji końcowej współzawodnictwa sportowego o Mistrzostwo Lublina w kategorii chłopców w roku szkolnym 2002/2003


Rok 2003/2004

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół  Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w halowej piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w Wiosennych Biegach Przełajowych o Puchar "Targu pod zamkiem"
  • I miejsce Huberta Kulińskiego w Ogólnopolskich Biegach Uliczno – Przełajowych o Błękitną Wstęgę Wisły Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  • II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej w kategorii chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii chłopców
  • II miejsce w punktacji generalnej Szkół Ponadgimnazjalnych w XII Ogólnopolskich Biegach Ekologicznych "Urszulin 2004"
  • II miejsce w Klasyfikacji końcowej współzawodnictwa sportowego o mistrzostwo m. Lublina  w kategorii chłopców w roku szkolnym 2003/2004
  • III miejsce w Lidze Lekkoatletycznej "Licealiada" m. Lublina w kategorii dziewcząt


Rok 2004/2005

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół  Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w halowej piłce nożnej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół  Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w halowej piłce nożnej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt


Rok 2005/2006

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt


Rok 2006/2007

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół  Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w halowej piłce nożnej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w tenisie stołowym w kategorii chłopców
  • I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o mistrzostwo Miasta Lublina Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Lublina w Koszykówce dziewcząt
  • III miejsce Miasta Lublina w Halowej piłce nożnej chłopców
  • III miejsce Klasyfikacji końcowej współzawodnictwa sportowego o mistrzostwo m. Lublina  w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

 


Opracowanie: Dorota Szczerba i Albert Czerniak