zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
Szczęśliwy numerek na dziś:

Dzisiaj mamy wolne. :)


Kartka z kalendarza


18 lutego



Dziś są imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
Stypendyści-archiwum

Lista stypendystów rok szkolny 2009/2010


Stypendium za wyniki w nauce semestr I
Michał Zakościelny - LO

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Olga Biskup - TEH
Olga Dąbrowska - LO

"Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży"
Małgorzata Stanisławek - LO

 


Lista stypendystów rok szkolny 2008/2009


Stypendium za wyniki w nauce 2008/2009
Olga Dąbrowska - LO
Małgorzata Jaroszyńska - TEH
Agata Płodowska - TEH
Olga Biskup - TEH
Karol Kulig - TEH

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Jarosław Szczur - LP
Marta Mordel - TEH
Olga Dąbrowska - LO

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin - I semestr 2008/2009
Jarosław Szczur - LP
Marta Mordel - TEH
Wojciech Koman - TEH

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin II semestr 2008/2009
- stypendium nie przyznaje się


 


Lista stypendystów rok szkolny 2007/2008


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Jarosław Szczur - LP
Anna Wolińska - TPT
Ewa Krzysiak - LO
Kamil Mazurkiewicz - TEH

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin I semestr 2007/2008
Ewa Krzysiak - LO
Marcin Pyrda - TPT
Kamil Mazurkiewicz - TEH
Justyna Mazurek - TPT
Dominika Ptasińska - TPT
Magda Karpińska - TPT
Anna Wolińska - TPT

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin II semestr 2007/2008
Ewa Krzysiak - LO
Marcin Pyrda - TPT

 


Lista stypendystów rok szkolny 2006/2007


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Ewa Krzysiak - LO
Dominika Ptasińska - TPT
Kozak Dorota - TEH
Marcin Kamiński - LP

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin I semestr 2006/2007
Katarzyna Gomoła - TEH
Dorota Kozak - TEH

 


Lista stypendystów rok szkolny 2005/2006


Joanna Sęk - LO
Edyta Rzeźnik - TEH
Anna Wolińska - TPT
Ewelina Grodek - LP

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin - I semestr
Łukasz Woźniak - TEH
Jakub Adamek - TEH
Daniel Jaroszewski - TEH
Natalia Pietrzyk - LO

 


Lista stypendystów rok szkolny 2004/2005


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Agnieszka Gawron - TEH
Agnieszka Kolman - LP
Emilia Maciejuk - TPT
Magdalena Drewniak - LH po ZSZ
Adam Tyburek - LO

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin - I semestr
Agnieszka Gawron - TEH
Justyna Jęczeń - TEH
Justyna Maryl - TEH
Ewelina Meksuła - TEH
Robert Zalewski - LP
Agnieszka Kolman - LO
Maciej Różański - LO
Michał Kordyga - LO
Natalia Pietrzyk - LO
Adam Tyburek - LO

II semestr
Justyna Jęczeń - TEH
Agnieszka Gawron - TEH

 


Lista stypendystów rok szkolny 2003/2004


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Dariusz Woliński - TPT
Renata Kozieł - LT
Adam Tyburek - LO
Agnieszka Kolman - LP
Wiktor Bieliński - TEH


Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin I semestr

Ewa Podleśna - TEH
Sylwia Kopeć - TEH
Wiktor Bieliński - TEH
Dariusz Woliński - TPT
Anna Bronisz - TPT
Monika Matyjaszczyk - LO
Artur Piórkowski - LO
Andrzej Sakułat - LO

II semestr
Monika Matyjaszczyk - LO
Ewa Podleśna - TEH
Dariusz Woliński - TPT

Stypendyści MEN
Wiktor Bieliński - TEH

 


Lista stypendystów rok szkolny 2002/2003


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Agnieszk Gawron - LH
Ewa Podleśna - LE
Emilia Wójcik - LT
Monika Matyjaszczyk - LO
Iwona Wilczyńka - LH/ZSZ
Dariusz Woliński - TPT

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin I semestr
Karolina Wójcik - LT
Marek Chabros - LO
Emila Wójcik - LT
Anna Pachuta - LT

II semestr
Emilia Wójcik - LT
Marek Chabros - LO
Iwona Wilczyńka - LH/ZSZ

 


Lista stypendystów rok szkolny 2001/2002


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Monika Marcula - LO
Dariusz Woliński - LPT
Agnieszka Gawron - LH
Lidia Boczek - LH/ZSZ
Emilia Wójcik - LT
Ewa Podleśna - LE

Prezydenta Miasta Lublin - I semestr
Monika Marcula - LO
Magdalena Ćwikła - LE
Bożena Pielach - LE
Mirosław Jagiełło - LE

Prezydenta Miasta Lublin - II semestr
Lidia Boczek - LH/ZSZ
Mirosław Jagiełło - LE

Stypendyści MEN
Agnieszka Nowak - LE
Gabriela Majewska - ZSZ

 


Lista stypendystów rok szkolny 2000/2001


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Lidia Boczek - LH/ZSZ
Sylwia Dziubińska - LO
Magda Kowalska - LE
Agnieszka Nowak - LT
Piotr Plichta - LPT
Emilia Wójcik - LT

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin - I semestr
Sylwia Dziubińska - LO
Beata Malicka - LE
Elżbieta Marczak - LE
Agnieszka Nowak - LE
Piotr Plichta - LPT

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin - II semestr
Konrad Niedźwiedź - LO
Piotr Plichta - LPT
Agnieszka Nowak - LE

 


Lista stypendystów rok szkolny 1999/2000


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Paweł Sobieszczański - LE
Monika Hajduk - LO
Sylwia Wójcik - LPT
Łukasz Krawczyk - LH

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin I semestr
Grzegorz Zieliński - LE
Agnieszka Chylińska - LE
Paweł Sobieszczański - LE
Anna Krysa - LE
Anna Nowak - LE
Jadwiga Nóżka - LE
Izabela Furmaniak - LE
Magda Zgnilec - LE
Iwona Krzykała - LE
Monika Hajduk - LO
Łukasz Krawczyk - LH

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin II semestr
Paweł Sobieszczański - LE
Magda Zgnilec - LE
Agnieszka Chylińska - LE
Grzegorz Zieliński - LE
Iwona Krzykała - LE
Łukasz Krawczyk - LH
Elżbieta Tkaczyk - LE

 


Lista stypendystów rok szkolny 1998/1999


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Paweł Sobieszczański - LE
Łukasz Krawczyk - LH
Jolanta Słowik - LPT
Monika Hajduk - LO
 


Lista stypendystów rok szkolny 1997/1998


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
Magdalena Zgnilec- LE
Jacek Wodniak - LPT
Agata Wójtowicz- LE