zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
Szczęśliwy numerek na dziś:

9


Kartka z kalendarza


28 lipca



Dziś są imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora wszystkiego najlepszego!

PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
Stypendyści szkoły

 


 

Lista stypendystów rok szkolny 2016/2017

 


 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

 

Dawid Antończak (TEH)

Małgorzata Więsyk (LO)

 

 

Stypendyści w ramach programu „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019”

 

Dawid Antończak

Bartłomiej Cioczek

Wioletta Goral

Eryk Hałas

Aleksandra Hołysz

Sandra Krusińska

Milena Sobieraj

Paulina Urbankiewicz

 

„Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017”

 

Dominika Grzegorczyk

Weronika Studzińska

 


 

Lista stypendystów rok szkolny 2015/2016

 


 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

 

Weronika Różycka - LO

Dawid Antończak - TEH

 

Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży

 

Milena Sobieraj

III gt

Aleksandra Hołysz

III gt

Eryk Hałas

II gt

Przemysław Koma

II gt

Magdalena Budzyńska

II gt

Justyna Żywot

II gt

Agnieszka Augustyniak

IV ct

Julita Gołacka

IV ct

Anita Musiej

IV ct

Martyna Bochra

IV ct

Krusińska Sandra

II bt

Bednarczyk Iwona

II bt

Kuzdralińska Karolina

II bt

Piasecka Paulina

II bt

Bartłomiej Cioczek

II ct

Paulina Urbankiewicz

Piotr Apostel

Małgorzata Oleszczuk

II ct

III et

III dl

 

Stypendium za wyniki w nauce semestr II

 

II ct

Paulina Urbankiewicz

III et

Dawid Antończak

II fl

Małgorzata Więsyk

III ct

Wioletta Goral

I al

Weronika Studzińska

 

 


 

Lista stypendystów rok szkolny 2014/2015

 


 

Stypendium w ramach "Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013-2015"

Anna Bawolska TEH

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Weronika Różycka  - LO
Michalina Wereska  - TEH

 

"Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży"

Angelika Woźniak TEH
Paweł Korębski TEH
Anna Bawolska TEH

Filip Sierzputowski TEH

Aleksandra Hołysz TEH

 

Stypendium za wyniki w nauce semestr II

Weronika Różycka
Michalina Wereska
Dawid Antończak
Dominika Pietrzak

Zuzanna Serafin

Magdalena Chróścik

 


 

Lista stypendystów rok szkolny 2013/2014

 


 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dominika Pietrzak TEH

Kinga Niedbała LO

 

Stypendium w ramach "Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013-2015"

Radosław Płowaś TEH

 

"Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży"

Radosław Płowaś TEH
Paweł Korębski TEH
Anna Bawolska TEH
Łukasz Kukiełka TEH

 

Stypendium za wyniki w nauce semestr II

Weronika Różycka
Agnieszka Bartoszek
Michalina Wereska
Karolina Waniowska
Dawid Antończak
Dominika Pietrzak
Monika Kozieł

 


 

Lista stypendystów rok szkolny 2012/2013

 


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Duklewska Katarzyna - LO
Wilkiewicz Beata - TEH

Stypendium za wyniki w nauce semestr II
Dominika Pietrzak - TEH
Agnieszka Bartoszek - LO
Kinga Niedbała - LO

"Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży"
Kamil Gustyn TEH
Radosław Płowaś TEH
 


Lista stypendystów rok szkolny 2011/2012


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Andrzej Przepiórka - TEH
Agnieszka Adamczyk - LP
Michał Maziarz - LO

Stypendium za wyniki w nauce semestr II
Damian Bednarczyk - LO
Katarzyna Duklewska - LO
Ewelina Gawron - LO
Natalia Gruba - LO
Wioletta Grydek - LO
Monika Kozieł - LO
Jagoda Kulik - LO
Kinga Niedbała - LO
Monika Okrasa - LO
 


Lista stypendystów rok szkolny 2010/2011


Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Damian Dubielis - 5,06 - LO
Agata Dobrzyńska - 5,05 - TPT
Patrycja Blajerska - 5,00 - TEH

Stypendium za wyniki w nauce semestr II
Andrzej Przepiórka - 5,12 - TEH
Michał Maziarz - 5,00 - LO
Wioletta Grydek - 5,00 - LO
Katarzyna Duklewska - 5,00 - LO

Stypendium Ministra ds. Oświaty
Piotr Karpiński - TEH

Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży
Piotr Karpiński - TEH
Monika Okrasa - LO
Diana Kierepko - LO
Aleksandra Szpanbruker - LO

Stypendium za wyniki w nauce semestr I
Damian Dubielis - 5,06 - LO
Agata Dobrzyńska - 5,05 - TPT
Patrycja Blajerska - 5,00 - TEH
Łukaszuk Sylwia - 5,05 - TPT

 


STYPENDYŚCI - Archiwum