zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
OSTATNIE AKTUALNOŚCI
data: 02/09/2018
data: 31/08/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018
Szczęśliwy numerek na dziś:
Złe zapytanie : Incorrect integer value: '' for column 'id' at row 1


Kartka z kalendarza


11 grudniaDziś są imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
ECDL
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
PRAKTYKI W LONDYNIE

W dniach 21.05 – 03.06 uczniowie Technikum Ekonomiczno – Handlowego z naszej szkoły odbywali praktyki w Londynie w ramach projektu „Uczeń technikum- europejski specjalista,” który był finansowany z programu POWER (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Celem projektu dla 45 uczniów z zawodów informatyk, handlowiec, ekonomista oraz technik organizacji reklamy było odbycie dwutygodniowych praktyk w angielskich przedsiębiorstwach, wykorzystanie wiedzy zdobytej w szkole w praktyce, zdobycie doświadczenia w funkcjonowaniu jako pracownik oraz poćwiczenie języka angielskiego.

Dziś, z perspektywy czasu można powiedzieć, że wszystkie cele zostały osiągnięte.

Uczniowie mieli praktyki w firmach odpowiadających profilem działalności ich wykształceniu: sklepy, zakłady usługowe, serwisy, agencje nieruchomości, biblioteki i biura.  Mieli możliwość prowadzenia rozmów, w tym telefonicznych, z klientami w języku angielskim, obsługiwali różnorodne urządzenia biurowe i sklepowe, mieli do czynienia z anglojęzycznymi portalami handlowymi i doskonalili się w obsłudze klienta. Zobaczyli też jak wygląda życie londyńskich rodzin, u których mieszkali w czasie praktyk.

Oprócz pracy był też czas na zwiedzanie Londynu. Byliśmy pod Big Benem, na London Eye, w muzeum figur woskowych Madame Tussauds, zwiedziliśmy galerię sztuki współczesnej Tate Modern oraz Muzeum Brytyjskie. Oglądaliśmy panoramę Londynu z Tower Bridge i ze szczytu pomnika Monument. Byliśmy pod Pałacem Buckingham i Katedrą św. Pawła, na Trafalgar Square i Piccadilly Circus oraz w Muzeum Historii Naturalnej.

Wyjazd ten na długo pozostanie w pamięci uczniów.