zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
OSTATNIE AKTUALNOŚCI
data: 02/09/2018
data: 31/08/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018
Szczęśliwy numerek na dziś:
Złe zapytanie : Incorrect integer value: '' for column 'id' at row 1


Kartka z kalendarza


11 grudniaDziś są imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
ECDL
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
STYPENDIA

Stypendia i pomoc materialna dla uczniów i maturzystów

 


Program wspierania laureatów i finalistów zawodów stopnia centralnego olimpiad oraz turniejów, studiujących na terenie miasta Lublin.


W ramach ww. Programu, pomoc materialna w formie stypendium naukowego, przyznawana będzie corocznie, studentom pierwszego roku, począwszy od roku akademickiego 2015/2016. Kryteria przyznawania Stypendiów oraz tryb składania i rozpatrywania wniosków o ich przyznanie określa Regulamin, stanowiący załącznik do przesyłanej Uchwały.

W związku z podjętymi działaniami mającymi na celu zapobieganie odpływowi z terenu Miasta, zdolnych młodych abiturientów i wzmocnienie intelektualnej elity studenckiej w Mieście, zwracam się do Państwa Dyrektorów z uprzejmą prośbą o upowszechnienie wśród uczniów, informacji o podjętej uchwale Rady Miasta oraz o możliwości otrzymywania przez laureatów i finalistów zawodów stopnia centralnego olimpiad oraz turniejów, studiujących na terenie miasta Lublin, już na pierwszym roku studiów, stypendium w łącznej wysokości ponad 4 000 zł (przy minimalnym wynagrodzeniu ogłoszonym na rok 2015, szacowana wysokość stypendium to 437,50 zł miesięcznie).

Uchwała Nr 1194/XLV/2014 Rady Miasta Lublin z dnia 16 października 2014 r.

 Tekst aktualnej uchwały Rady Miasta Lublin w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, form i zakresu tej pomocy oraz trybu postępowania w tych sprawach w związku z realizacją Programu wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży - stronie internetowej UM Lublin w lokalizacji:
Urząd dla mieszkańców / Oświata w Lublinie / Aktualności / Program wspierania na terenie Lublina edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży - http://um.lublin.eu