data: 02/09/2018
data: 31/08/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018

Dziś są imieniny: Juliana, Lukasza wszystkiego najlepszego!

Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej

VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej "Na strunach poezji"

Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej

Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie jest organizatorem konkursu poezji śpiewanej. Projekt jest imprezą otwartą, adresowaną do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego kraju, a tym roku wystąpią także goście z zagranicy. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów formą poezji śpiewanej, pięknem tekstów piosenek oraz promowanie młodych talentów. Poprzednie edycje konkursu spotkały się z dużym zainteresowaniem młodzieży. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku poziom artystyczny będzie bardzo wysoki.

Zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa