zs1.lublin.pl
WYSZUKAJ:
About us Die Schule О школе
OSTATNIE AKTUALNOŚCI
data: 02/09/2018
data: 31/08/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018
Szczęśliwy numerek na dziś:

9


Kartka z kalendarza


14 grudniaDziś są imieniny: Alfreda, Izydora, Jana wszystkiego najlepszego!

Prokekt "Przejdź na zawodowstwo - dzisiaj szkoła jutro sukces"
ECDL
PRAKTYKI W LONDYNIE
PROGRAM SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
„WF z klasą”
Sport Szkolny Lublin
SPORT SZKOLNY

 

Facebook
Na skróty
skrt1 skrt1 skrt1 skrt1
Certyfikaty
Szkoła przedsiębiorczościPN-EN ISO 9001:2001Lider innowacjiŚpiewająca PolskaJesienny Konkurs Poezji Śpiewanej Stowarzyszenie Przyjaciół GrabskiegoJubileusz 60-leciaTEH - „Złota Szkoła 2015”.Dąb Pamięci
Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych
Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

5 grudnia uczniowie klasy 2fl wraz z opiekunami: A.Brzuszkiewicz, A.Zaniewicz, I.Maksim jak co roku brali udział V Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych.
Wydarzenie odbyło się w siedzibie Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej w Lublinie. W tym roku miało ono wyjątkowy charakter, z uwagi na obchody jubileuszu 700 - lecia Miasta Lublina oraz piątą rocznicę ratyfikacji przez Polskę Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.
Głównym elementem Targów była część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych w której swoją ofertę zaprezentowało ponad 70 instytucji i organizacji, w tym nasza szkoła.
Swoją ofertę zaprezentowały firmy i pracodawcy zatrudniający lub chcący zatrudnić osoby niepełnosprawne, instytucje i organizacje realizujące projekty szkoleniowe kierowane do osób niepełnosprawnych, placówki terapeutyczne, edukacyjne oraz organizacje pozarządowe o społecznym profilu działalności.
Były również występy artystyczne i spotkanie z Mikołajem.
Jak co roku wydarzeniu towarzyszył kiermasz świąteczny prac wykonanych przez uczniów, który stanowił świetną okazję do nabycia świątecznych ozdób i upominków dla bliskich.
Nasze stoisku jak zawsze cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem  mediów jak i zaproszonych gości ze względu na wyjątkowość stroików świątecznych, ozdób choinkowych, upominków i kartek świątecznych. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i już wyrazili chęć udziału w kolejnej edycji.

 

Inf. A. Brzuszkiewicz

 

Dodano: Poniedziałek, 18/12/2017, 23:15