13 grudnia

Dziś są imieniny: Lucji, Otylii wszystkiego najlepszego!

„Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.

28 listopada 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie wzięli udział w V edycji konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Głównym celem konkursu jest budowanie tożsamości narodowej wśród uczniów poprzez podniesienie poziomu wiedzy o historii najnowszej Polski, a także rozbudzenie zainteresowania do poznawania genezy oraz przebiegu przemian demokratycznych w kraju.

Konkurs w naszej szkole zorganizowali i przeprowadzili: A. Telicka-Bonecka i D. Oleś.

Miło nam poinformować, iż nasi uczniowie: Jakub Mazur z kl. 2fl oraz Weronika Prażmo z kl. 2el zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Inf. Dariusz Oleś

Dodano: Czwartek, 30/11/2017, 21:20