EXPERT SUMMIT 2017 – All about Microsoft technologies

Dnia 9 listopada  2017 r. uczniowie klasy 4et i 4ft Technikum Ekonomiczno Handlowego Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie uczestniczyli w konferencji EXPERT SUMMIT 2017 – All about Microsoft technologies. To V edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Konferencja miała na celu zapoznanie z ofertami pracy w branży informatycznej oraz ofertą szkoleń prezentowała najwyższy poziom sesji tematycznych, obecność na konferencji zaszczycili najwybitniejsi prelegenci z Polski i świata..Konferencja odbyła się w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

Organizatorem był: Lech Daniel przy współudziale opiekunów Ireneusza Maksyma, Krzysztofa Zająca oraz siostry Barbary.

Dodano: Niedziela, 12/11/2017, 22:15