Etap szkolny konkursu "Wybieram wybory"
Etap szkolny konkursu

W dniu 9 listopada w naszej szkole odbył się etap szkolny II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory" zorganizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą. W konkursie wzięło  udział 11 uczniów z klas: 2cl i 3cl. Musieli się oni wykazać znajomością prawa wyborczego zawartego w ustawie Kodeks Wyborczy. Tym razem pytania dotyczyły wyborów samorządowych. Oprócz komisji konkursowej, którą stanowili nauczyciele: R. Świetlicki oraz T. Winiarczyk, nadzór nad prawidłowym przebiegiem konkursu sprawował przedstawiciel Delegatury w Lublinie Krajowego Biura Wyborczego, Pan Piotr Czajkowski.

Inf. R. Świetlicki

Dodano: Niedziela, 12/11/2017, 22:08