data: 15/10/2017
data: 05/10/2017

Dziś są imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego wszystkiego najlepszego!

I nagroda dla nauczyciela z ZS nr1 im. W. Grabskiego !!!

W dniu 14.06.2017 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego odbyła się coroczna konferencja przygotowana przez  Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin oraz Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo pt. „Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia.” W czasie konferencji została zaprezentowana nowa wersja programu wychowawczo-edukacyjnego Korona Polskiego Wychowania (KPW), w którym dotychczas wzięło udział 2800 uczniów. Program jest adresowany do szkół chcących poszerzyć swoją ofertę edukacyjną w zakresie inspirowania młodzieży do stałego rozwoju oraz osiągania indywidualnych i grupowych sukcesów. Nowa wersja programu została wzbogacona o platformę internetową do obsługi programu, wyposażoną w takie moduły jak: Giełda Zadań, Giełda Innowacyjnej Nauki, elektroniczny system planowania, elektroniczny system gromadzenia sukcesów ucznia (wirtualne CV). W czasie konferencji zostały wręczone nagrody dla 4 szkół, które skutecznie wdrożyły 2-letnią wersję programu KPW oraz nagroda dla najlepszego nauczyciela w programie w roku szkolnym 2016/2017. W tym roku tę nagrodę otrzymał nauczyciel naszej szkoły pani Bożena Żurawicka-Dębska.

Serdecznie gratulujemy!

Dodano: Niedziela, 02/07/2017, 07:21