Dzisiaj mamy wolne. :)

Dziś są imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana wszystkiego najlepszego!

Zima w mieście 2017

Gotowi na zimę w mieście? Oczywiście!
Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Miasto. Na chętnych czeka mnóstwo propozycji aktywnego wypoczynku podczas ferii. Warto zarezerwować sobie czas i miejsca na wybranych wydarzeniach. Będzie można poznać zapomniane zabawy podwórkowe, nauczyć się jazdy na deskorolce, zrobić lampkę z tykwy albo odkryć swoją pasję do gier planszowych. Do wyboru są również warsztaty teatralne, techniki kompozytorskiej, warsztaty szycia i możliwość wykonania patery na kozie rogi. Na terenie szkolnych obiektów sportowych w różnych dzielnicach Lublina będą odbywać się od poniedziałku do piątku zajęcia sportowo-rekreacyjne. Jak zwykle ciekawe propozycje przygotowały instytucje kulturalne, młodzieżowe (MDK Pod Akacją i MDK nr 2) oraz dzielnicowe i spółdzielcze domy kultury (szczegółowe informacje w załącznikach). Oczywiście mamy kilka nowości, m.in.: warsztaty z PTTK i żywą grę planszową w Skansenie. W okresie ferii zimowych, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie będą mogli zjeść ciepły posiłek w niektórych stołówkach szkolnych. Zapraszamy od 16 do 29 stycznia!

Więcej na stronie: www.zima.lublin.eu

Dodano: Wtorek, 10/01/2017, 19:36