Czytaj: Polsko-Litewski Konkurs Matematyczny „Euklides” - Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

17 sierpnia

Dziś są imieniny: Zanny, Mirona, Jacka wszystkiego najlepszego!

Polsko-Litewski Konkurs Matematyczny „Euklides”

W dniu 6 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbyły się zawody szkolne XVIII Konkursu Matematycznego „Euklides”, w których wzięło udział 38 uczniów klas drugich i trzecich Technikum Ekonomiczno-Handlowego. Do zawodów rejonowych zakwalifikowali się: Łukasz Marciniak, Krystian Wieczorek, Mateusz Traczyński (wszyscy z klasy 3et) oraz Paulina Urbankiewicz (z klasy 3ct).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Inf. A. Kałakucka

Dodano: Wtorek, 10/01/2017, 19:25