data: 02/09/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018

Dzisiaj mamy wolne. :)

Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana wszystkiego najlepszego!

„Instrukcja obsługi solniczki” w bibliotece szkolnej

10.01.2018r. uczniowie kl. 2 at pod opieką s. Barbary Kacprzak i Barbary Klepackiej   uczestniczyli w lekcji religii w bibliotece szkolnej, mającej na celu zapoznanie z literaturą o tematyce religijnej.  która podpowiada w jaki sposób rozwiązywać problemy, dokonywać mądrych wyborów i wzorować się na nietuzinkowych postaciach. Młodzież zapoznała się min. z tekstami wywiadów z ks. Janem Kaczkowskim, ks. Janem Twardowskim, Szymonem Hołownią. Postaci te są inspiracją zarówno dla ludzi wierzących jak i niewierzących. Nie oferują tanich rad, ani łatwych pocieszeń, a swoim życiem pokazują jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.  Wnioskiem ze spotkania, jakie wysnuła młodzież,  była refleksja, że  we wszystkich sytuacjach i sprawach jest zawsze miejsce na miłość.

Książki zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Inf. Barbara Klepacka

Dodano: Niedziela, 21/01/2018, 19:08