data: 02/09/2018
data: 31/08/2018
data: 28/08/2018
data: 19/06/2018

Dziś są imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora wszystkiego najlepszego!

Jasełka w Domu Opieki Społecznej

W dniu 15 grudnia młodzież z klasy 1el, 2fl, 2al, 2at, i 3ft  wraz z opiekunami A.Brzuszkiewicz
i A.Zaniewicz odwiedziła mieszkańców Domu Opieki Społecznej ,, Kalina” w Lublinie.
Uczniowie przygotowali bożonarodzeniowe jasełka wcielając się w poszczególne postaci szopki betlejemskiej, które z uwagą obejrzeli pensjonariusze.
Poprzez śpiew pastorałek  wprowadzili wszystkich w radosną, świąteczną atmosferę.
Występy artystyczne dostarczyły mieszkańcom Domu wiele radości.
Wzruszającą chwilą dla wszystkich było wspólne śpiewanie kolęd. Nie zabrakło również życzeń dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej.
To przedświąteczne spotkanie uczyło nie tylko tradycji wspólnego kolędowania, ale również szacunku do ludzi starszych, samotnych i chorych oraz dzielenia się radością z innymi.

Inf. Anna Brzuszkiewicz

Dodano: Środa, 20/12/2017, 15:17