Dzisiaj mamy wolne. :)

21 stycznia

Dziś są imieniny: Agnieszki, Jaros?awa wszystkiego najlepszego!

Ogólnopolski konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

14 grudnia 2017 r. odbył się wojewódzki etap V edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Konkurs poświęcony jest znajomości prawa pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Drugie miejsce zajęła Weronika Gola z klasy 3gt z naszej Szkoły i to ona jako jedna z trzech osób będzie reprezentować nasze województwo w zmaganiach centralnych. Serdecznie gratulujemy! Życzymy powodzenia!

Na zdjęciu Weronika trzecia z lewej. Pierwsza od lewej to Pani Katarzyna Fałek-Kurzyna, starszy inspektor pracy OIP w Lublinie.

Więcej informacji:

Inf. T. Winiarczyk